Skup Aut Mariusz Kościelniak w swojej ofercie powsiada również opony i felgi używane na sprzedaż.
Opony letnie i zimowe. Felgi stalowe, oraz aluminiowe.
ZAPRASZAMY
OPONY I FELGI
Skupujemy wszystkie samochody stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieramy auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robimy od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacimy gotówką
SKUP - SPRZEDAŻ - ZAMIANA  SAMOCHODÓW
Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra. Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych. Holowanie po Bydgoszczy 120PLN kurs.
HOLOWANIE
Skup Aut Mariusz Kościelniak Prowadzi również sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb itp.

Możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.
CZĘŚCI

 

Skup Aut Bydgoszcz Mariusz Kościelniak

SKUP AUT

Skupuje wszystkie auta stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieram auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robię od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacę gotówką.

więcej>>

HOLOWANIE

Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych.

więcej>>

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Prowadzę sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb, możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.

więcej>>

SPRZEDAŻ OPON I FELG

W mojej ofercie powsiadam również opony i felgi używane na sprzedaż.

więcej>>

 

Skup motocykli

  • Odkupimy motocykl każdej marki
  • Skupujemy motocykle w każdym wieku
  • Odkupimy motocykl bez ważnych badań technicznych
  • Skupujemy motocykle sprawne, jeżdżące.

Dodatkowo nasz skup motocykli zapewnia:

  • dojazd po motor we wskazane przez klienta miejsce
  • wycenę motocykla na miejscu i bez zobowiązań
  • natychmiastowy zakup po ustaleniu ceny motoru
  • płatność za motocykl w dowolnej, wygodnej dla klienta formie (gotówka, wplata do banku, przelew na konto)
  • skup motocykli zarówno od osoby prywatnej jak i od firmy.
  • skupujemy również quady

Skup motocykli używanych Mariusz Kościelniak to firma specjalizująca się w skupie sprawnych motocykli każdej marki, w każdym wieku, także bez ważnych badań technicznych, od klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli chodzi o zasięg terytorialny, możliwy jest skup motocykli w Bydgoszczy, jak i w ich najbliższych okolicach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Skup Aut Mariusz Kościelniak?

Z usług firmy Skup Aut Mariusz Kościelniak warto jest skorzystać, ponieważ oferuje ona dojazd na miejsce w najkrótszym czasie, bezpłatną wycenę motocykla oraz natychmiastowy jego zakup po uzgodnieniu ceny, w dowolnej, wskazanej przez klienta formie (wpłacie gotówkowej, wpłacie do banku czy przelewie bankowym).

Skup motocykli - Bydgoszcz - tel. 782-73-43-53, tel. 500-25-24-21

skup motocykli, autohandel, skup aut, Bydgoszcz

Interesują nas rozsądne ceny motocykli.

Do zakresu działalności auto-skupu "Mariusz Kościelniak" zalicza się: skup aut Bydgoszcz, skup aut Białe Błota, skup aut Osielsko, skup aut Solec Kujawski, skup aut Nakło, skup aut Brzoza, skup aut Żnin. Na życzenie klienta przyjedziemy odkupić auto w każdym miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.