Skup Aut Mariusz Kościelniak w swojej ofercie powsiada również opony i felgi używane na sprzedaż.
Opony letnie i zimowe. Felgi stalowe, oraz aluminiowe.
ZAPRASZAMY
OPONY I FELGI
Skupujemy wszystkie samochody stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieramy auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robimy od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacimy gotówką
SKUP - SPRZEDAŻ - ZAMIANA  SAMOCHODÓW
Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra. Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych. Holowanie po Bydgoszczy 120PLN kurs.
HOLOWANIE
Skup Aut Mariusz Kościelniak Prowadzi również sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb itp.

Możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.
CZĘŚCI

 

Skup Aut Bydgoszcz Mariusz Kościelniak

SKUP AUT

Skupuje wszystkie auta stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieram auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robię od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacę gotówką.

więcej>>

HOLOWANIE

Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych.

więcej>>

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Prowadzę sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb, możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.

więcej>>

SPRZEDAŻ OPON I FELG

W mojej ofercie powsiadam również opony i felgi używane na sprzedaż.

więcej>>

 

Skup aut dostawczych

  • Odkupimy auta dostawcze w każdym stanie technicznym.
  • Wiek,rodzaj i przeznaczenie auta dostawczego bez znaczenia.
  • Pojazdy dostawcze być bez opłat i badań technicznych.

Skup samochodów dostawczych Mariusz Kościelniak zapewnia:

  • dojazd do miejsca wskazanego przez KLIENTA,
  • wycenę auta dostawczego na miejscu i bez żadnych zobowiązań,
  • natychmiastowy zakup po ustaleniu ceny odkupu samochodu dostawczego,
  • zapłatę w dowolnej, najbardziej dla Państwa dogodnej formie (gotówka, przelew na konto, wpłata do banku),
  • skup aut dostawczych od firm, samochodów używanych od osób prywatnych, poleasingowych, lekko uszkodzonych blacharsko lub mechanicznie, po kolizjach, dostawczaków bez ważnego oc lub przeglądu itd.,
  • skupujemy również angliki, motory, quady.

Szybki skup aut dostawczych

Sprzedaż samochodu dostawczego to nigdy nie jest łatwa sprawa. Ani przyjemna, bo nikt nie chce tracić niedzieli na jeżdżenie po giełdach, odbierać dziesiątek telefonów czy negocjować z handlarzami, którzy chcą kupić jak najtaniej. Zwłaszcza, że samochód dostawczy jest często narzędziem pracy, które ma na siebie zarabiać.

Nikt nie chce, a często też nie może pozwolić sobie na to, by auto dostawcze stało bezczynnie, albo blokowało środki na zakup nowego. Dlatego skup aut dostawczych jest dobrym rozwiązaniem, bo praktycznie od razu możesz zacząć nowe inwestycje i kontynuować działalność i zarabianie. A o to przecież chodzi.

Do zakresu działalności auto-skupu "Mariusz Kościelniak" zalicza się: skup aut Bydgoszcz, skup aut Białe Błota, skup aut Osielsko, skup aut Solec Kujawski, skup aut Nakło, skup aut Brzoza, skup aut Żnin. Na życzenie klienta przyjedziemy odkupić auto w każdym miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.