Skup Aut Mariusz Kościelniak w swojej ofercie powsiada również opony i felgi używane na sprzedaż.
Opony letnie i zimowe. Felgi stalowe, oraz aluminiowe.
ZAPRASZAMY
OPONY I FELGI
Skupujemy wszystkie samochody stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieramy auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robimy od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacimy gotówką
SKUP - SPRZEDAŻ - ZAMIANA  SAMOCHODÓW
Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra. Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych. Holowanie po Bydgoszczy 120PLN kurs.
HOLOWANIE
Skup Aut Mariusz Kościelniak Prowadzi również sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb itp.

Możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.
CZĘŚCI

 

Skup Aut Bydgoszcz Mariusz Kościelniak

SKUP AUT

Skupuje wszystkie auta stare, nowe, powypadkowe, na chodzie, skorodowane jak również z przeznaczeniem na złom. Odbieram auta własną laweta za którą nie ponosisz żadnych kosztów. Wycenę robię od ręki telefonicznie, mailowo lub na miejscu i od razu płacę gotówką.

więcej>>

HOLOWANIE

Tanie holowanie na terenie całego kraju i Europy, 7dni w tygodniu 24h na dobę. Holowanie aut do 1,5T. Długość najazdu 4,9 metra Szerokość najazdu 2,1 metra Wciągarka elektryczna. Holowanie pojazdów całych i uszkodzonych.

więcej>>

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Prowadzę sprzedaż części używanych karoseryjnych, zawieszenia, mechanicznych, szyb, możliwy montaż szyb również z dojazdem do klienta.

więcej>>

SPRZEDAŻ OPON I FELG

W mojej ofercie powsiadam również opony i felgi używane na sprzedaż.

więcej>>

 

Komis samochodowy

Jeśli szukają Państwa zadbanego i dobrze utrzymanego samochodu lub chcecie sprzedać swój dotychczas używany, trafiliście w dobre miejsce. Nasz auto komis samochodowy w pomorskim, to najlepsze miejsce do zawarcia umowy kupna-sprzedaży.

Dlaczego warto skorzystać z naszego komisu?

  • sprzedawane przez nas samochody zapewnią Państwu długą i przyjemną jazdę,
  • każdy z samochodów, jakie oferujemy w sprzedaży jest samochodem pewnym i zadbanym, bez ukrytych wad.
  • naszym klientom oferujemy jazdę próbną oraz dajemy możliwość zrobienia przeglądu samochodu, którym są zainteresowani.

Sprzedaż komisowa prowadzona jest zarówno za gotówkę, jak i w systemie ratalnym. Każdy klient naszego komisu po nabyciu auta zwolniony jest z podatku od transakcji, z uwagi na to iż wystawiamy faktury VAT.

Sprawdzony Auto Komis -od wielu lat na rynku

Przyjmujemy również w komis Państwa samochody, zapewniając bezpłatną sprzedaż komisową, bez ukrytych dodatkowych opłat. W ramach sprzedaży komisowej zapewniamy bezpłatny parking, a także zamieszczenie ogłoszeń o sprzedaży w popularnych serwisach ogłoszeniowych typu:

  • otomoto.pl,
  • gratka.pl
  • olx.pl
  • autogiełda.pl
  • allegro.pl
  • inne

By zapewnić Państwu jak najkorzystniejsze warunki sprzedaży samochodu, zapewniamy stałą opiekę nad samochodem. Nad bezpieczeństwem samochodów czuwają nasi pracownicy oraz całodobowy monitoring oraz system alarmowy i interwencyjny.

Auto handel - zapraszamy do kontaktu! tel. 782-73-43-53, tel. 500-25-24-21

Zarówno zakupy, jak i sprzedaż w naszym komisie przebiegają bezproblemowo. Łatwość nabycia jak i sprzedaży samochodu to nasz priorytet. Już dziś zapraszamy do naszego komisu lub do kontaktu telefonicznego.

Naprawdę warto skorzystać z oferty naszego komisu samochodowego!

U nas każdy klient jest zadowolony, bo ma pewność dobrej i uczciwej ceny jaką wyda lub jaką otrzyma za samochód.

Do zakresu działalności auto-skupu "Mariusz Kościelniak" zalicza się: skup aut Bydgoszcz, skup aut Białe Błota, skup aut Osielsko, skup aut Solec Kujawski, skup aut Nakło, skup aut Brzoza, skup aut Żnin. Na życzenie klienta przyjedziemy odkupić auto w każdym miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.